Законопроєкт про мобілізацію повертають на доопрацювання, - Арахамія

За результатами наради, законопроект повертається ініціатору

Фото ілюстративне

Законопроект № 10378 про мобілізацію в Україні повертається ініціатору після консультацій з військовим керівництвом та парламентськими комітетами. Про це повідомив у четвер 11 січня голова парламентської фракції «Слуга народу», член оборонного комітету, нардеп Давид Арахамія, пише УНН.

Урядовий законопроект №10378 за підсумками закритої наради і засідання Погоджувальної ради в закритому режимі повертається ініціатору, також парламентарі передають напрацьовані на комітеті та у робочих групах пропозиції. 
Давид Арахамія вказав, що відбулася закрита нарада з військовим командуванням і засідання Погоджувальної ради в закритому режиму, яке вчора він анонсував. 

«Були присутні Головнокомандувач Залужний, начальник Генерального штабу Шаптала, міністр оборони Умєров, керівництво Верховної Ради, голови фракцій та комітетів», - зазначив нардеп.

«Головне питання - законопроект №10378 щодо вдосконалення мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. (...) За результатами наради, законопроект повертається ініціатору. Одночасно передаємо пропозиції, напрацьовані на комітеті та у робочих групах. Далі буде» - написав Арахамія.


Нардеп нагадав, що обговорення законопроекту проходило в комітеті з питань нацбезпеки, оборони та розвідки в закритому режимі, «з дотриманням вимог законодавства щодо роботи з таємною інформацією».

Читайте також: Комітет переніс ухвалення рішення щодо законопроєкту про мобілізацію на завтра

"Було багато дискусій. Ми розуміємо запит військового командування і готові йти назустріч. Але не всі норми можуть бути підтримані. Якісь положення прямо порушують права людини, якісь не є оптимально сформульовані. Про це відкрито сказали військовому командуванню. Але всі політсили зрозуміли і підтримують необхідність мобілізації", - зауважив Арахамія.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також