Закопують зі сміттям: загиблих маріупольців окупанти не ховають по-людськи (ВІДЕО)
В окупованому Маріуполі продовжуються розбір завалів багатоповерхівок
У Маріуполі окупаційна «влада» відмовились розбирати завали зруйнованих будинків, де ймовірно лишилися тіла загиблих людей. Про це повідомляє радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко у «Telegram».
Будівлі вирішили одразу знести, а залишки руйнувань — викинути на звалище.
«Скільки маріупольців загинуло і досі під цими завалами ми вже не дізнаємось ніколи. Разом зі сміттям вони будуть поховані на Лівобережному сміттєзбірному полігоні», — зазначив він.
Андрющенко уточнив, що будинки на Лівобережному районі зазнали руйнувань в наслідок обстрілів з Градів ворога.
Найактивніше окупанти знищували житлові квартали на вулицях Московська та Володимирська наприкінці лютого — початку березня.
Через це люди не мали можливості безпечно покинути свої квартири та добратися у центр міста або для евакуації.
Раніше повідомлялося, що в Маріуполі тіла в не муміфікованому стані — везуть прямо на один з двох полігонів для сміття.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі