Закрив рот і зґвалтував: на Рівненщині 13-річна дівчинка завагітніла від вітчима (фото, відео)

whatsapp_image_2019_02_18_at_09_59_14_77_650x410
whatsapp_image_2019_02_18_at_09_59_14_77_650x410

У селі Стеблівка, Рівненської області, після неодноразових зґвалтувань, від 36-річного вітчима завагітніла 13-річна Софія.

Мати семикласниці запевяє, що не знала про те, що її співмешканець ґвалтував падчерку, передає «Радіо Трек».

Зазначимо, що сім’я, в якій виховується школярка, багатодітна. Матір, 1986 року, виховує вісьмох дітей від двох чоловіків.«До цього ми нічого не знали і не помічали. Ні я, ні сусіди. Що він зробив дитині — життя зламав! Щоб йому довічне дали, щоб звідти не вийшов», — розповіла матір дівчинки.

Сусіди повідомили, що ґвалтівник зловживав алкоголем і знущався над всією родини, особливо над нерідними дітьми.

«З будинку тікали, це у нас річка, тут неподалік. Вони бігли, погода-негода, тікали з дому. Бив, бив! А ґвалтував вночі напідпитку», — поділилася кума сім’ї.Вагітність дівчинки зауважили тільки в інтернаті, де вона вчиться. Тоді змінилася поведінка дівчинки. Вона стала носити одяг більшого розміру і погладшала. Дитина довго приховувала правду, бо боялася зізнатися. Правду написала на папері. Відтак, класний керівник Софії звернулася до керівництва школи та батьків.

«Вона написала, що це було не раз. І що це зробив вітчим, що боялася розповісти мамі. І нам боялася», — розповіла директор «Мізоцької спеціальної школи» Валентина Ткачук.

За її словами, мати спочатку все заперечувала, проте потім визнала, що дочка все-таки носить дитину. Керівництво школи наполягло на тому, щоб жінка написала заяву в поліцію. Вітчим в цей час втік з дому, однак пізніше все одно був затриманий.

Зі свого боку, заступник начальника ГУНП Рівненської області Олександр Панасюк повідомив, що вітчим ніде не працював і має кримінальне минуле. Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 152 ч. 4 КК.

Суд обрав затриманому запобіжний захід у закритому режимі. На суді ґвалтівник увесь час ховав обличчя, вину визнав, але ніяк не пояснив свої злочинні дії.Школярка розповіла, що вітчим її зґвалтував, поки мама спала в іншій кімнаті.

«Вона мені каже: мамо, ти спала, він прийшов п’яний і почав до мене чіплятися. Я хотіла кричати, але він мені закрив рот і почав руки тримати. Далі він зняв штани, зробив свою справу і сказав: якщо скажеш мамі, я тебе задушу, а сам або заріжуся, або повішуся, або піду топитися», — розповіла мати зґвалтованої дівчинки.

За її словами, дочка зізналася також, що зґвалтування трапилося двічі.