«Залежить від росії»: Зеленський відповів, чи поїде на саміт G20, де буде путін
Президент Індонезії вручив Володимиру Зеленському запрошення на засідання
Президент України подякував індонезійському главі Джоко Відодо за запрошення на засідання G20, але його участь у заході залежить від присутності очільника російської федерації там.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час брифінгу із прем’єром Австралії Ентоні Албенізі 3 липня.
«Нещодавно у нас був з візитом президент Індонезії. Ми проговорювали це питання. Він особисто мені вручив запрошення на засідання G20. Ми вдячні за це запрошення, але наша участь там залежить від, я думаю, російської федерації, чи буде вона там присутня. У принципі, я про це сказав президенту», — сказав Зеленський.
Він назвав причини, за яких його участь у саміті під питанням.
«По-перше, у нас безпекова ситуація і я не впевнений, що війна 100-відсотково закінчиться повною деокупацією наших територій до цього засідання. Тому я поки що не уявляю свій приїзд туди. А по-друге, в принципі наша держава буде там брати участь. Залежить від того, хто там ще буде брати участь», — додав він.
За словами Зеленського, вже пролунали сигнали відповідних держав щодо присутності на саміті РФ.
«Тим більше, що багато речей залежить і від того, що відбуватиметься на нашій землі. Якщо, не дай Боже, з’явиться ще декілька Буч, я думаю, на росію чекає повна ізоляція», — додав він.
Раніше повідомлялося, що путін поїде на саміт, на якому виступить Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі