Залізничний вокзал у Львові "замінували" (фото)
У понеділок, 1 лютого, надійшло анонімне повідомлення про замінування Головного залізничного вокзалу у Львові. Про це повідомив голова «Варта1» Ігор Зінкевич.
Наразі, на місці події працюють правоохоронці, вибухотехніки та кінологи.
«Поліцейські перевіряють анонімне повідомлення про замінування Головного залізничного вокзалу у Львові Правоохоронці проводять обстеження приміщення вокзалу та прилеглої території, також проводяться заходи для встановлення особи, яка надала повідомлення про замінування», — повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.
Анонімне повідомленняу поліцію надійшло сьогодні, 1 лютого, близько 8:35 год.
«На місці події працюють спеціалісти-вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції, а також співробітники інших служб поліції Львівщини та патрульні поліцейські. Правоохоронці обстежують приміщення вокзалу та прилеглу територію. Також правоохоронці проводять заходи для встановлення особи, яка надала повідомлення про замінування», — додали у відділі комунікації поліції Львівської області.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 25 липня
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
Коментарі