Залужний привітав військових: "Україна не здається – завдяки вам. Як би важко нам не було, але точно не буде соромно!"
6 грудня День Збройних Сил України
Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний сьогодні, 6 грудня, привітав військових з Днем Збройних Сил України.
Своє вітання генерал Залужний опублікував у Мережі.
«Дорогі бойові побратими і посестри! Сьогодні, у день Збройних Сил України, я дякую всім, хто робить свою важку роботу. Схиляю голову перед вашим подвигом! Перед кожним солдатом, сержантом і офіцером. Особливо перед тими, хто сьогодні у вогні боїв та під обстрілами, у холодних замерзлих окопах та руїнах міцно тримає оборону та нищить підступного ворога», – сказав Залужний у відеозверненні.
Він зазначив, що саме ці військові, незважаючи на звання та посади, стоять за майбутнє українських дітей: «Це те, заради чого ми боремося, не маючи права на поразку».
Головнокомандувач додав, що він гордий за кожного, хто сьогодні перебуває в лавах ЗСУ.
Читайте також: у День ЗСУ росія запустила по Україні 48 шахедів.
«Україна не здається – завдяки вам. І завдяки вам я знову і знову переконуюсь – як би важко нам не було, але точно не буде соромно!» – наголосив Залужний.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі