Залужний розповів, що плакав лише один раз: деталі

Він не видаляє телефони загиблих Героїі

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний болісно переживає українські втрати у розв’язаній РФ війні й поки не може видаляти прізвища загиблих знайомих з телефонної книги. Про це він розповів в інтерв’ю Дмитру Комарову в спецпроєкті «Рік. За кадром. Генерал».

«Я, перш за все, нормальна людина з абсолютно нормальним серцем і те, що емоції на обличчі й у поведінці не видають, скажемо так, людського болю, це ще нічого не значить. Насправді, серце відчуває це дуже і дуже болісно», - сказав Залужний.

Він повертається до телефонної книги, де бачить дуже багато прізвищ людей, яких уже немає, але не може видалити ці номери.

«Мабуть, я ще не готовий до цього. Колись я, мабуть, це зроблю, щоб видалити цю людину з телефону назавжди, але не вийде видалити з пам’яті й свого серця. Це дуже важко», - додав Залужний.

На запитання, чи доводилося йому плакати, Головнокомандувач сказав:

«Будучи Головнокомандувачем мені не хочеться признаватися у якихось там слабкостях, але я людина. Один раз я плакав, коли мама шукала свого сина. Він був пілотом вертольота, який літав у Маріуполь. Ще на той момент, поки я з нею переписувався, у мене була надія, що все ж таки він живий і все буде добре. І в один момент мені доповіли, що він загинув, його немає».

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт