Росія готується до тривалої війни, Україні потрібен стратегічний зсув, - Залужний
Посол у Великій Британії закликав перейти від тактики виснаження до інновацій та технологій.
Посол України у Великій Британії Валерій Залужний заявив, що Росія налаштована на довготривале протистояння, і закликав Україну змінити стратегію, інтегрувавши інновації та технології. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.
Залужний уточнив, що Росія не готується до завершення війни, а навпаки - до тривалого конфлікту. Він зазначив, що "втомлена Україна, розділений Захід і стримані Сполучені Штати свідчать про те, що час на боці росіян".
Посол спрогнозував, що без значного зовнішнього тиску чи внутрішніх потрясінь керівництво Росії, ймовірно, продовжуватиме війну, адаптуючись до втрат для досягнення своїх незмінних цілей.
"Нам потрібен стратегічний зсув – не повна відмова від тактики виснаження, а інтеграція в більш широкий і активний план саме через інновації та технології", - вважає Валерій Залужний.
Також він наголосив, що для виживання та забезпечення майбутнього Україна має об’єднатися у спротиві агресору, активно розвивати технології й подолати корупцію.
varta1.com.ua: Новини
Немає жодної об’єктивної причини для поразки України - Туск
Голова Ради міністрів Польщі заявив, що геополітичне майбутнє Варшави залежить від перемоги Києва, а допомога Україні є "великим здобутком".
НАБУ проводить обшуки у співвласника "Кварталу 95" - Тимура Міндіча
НАБУ прийшли з обшуками до бізнесмена та співвласника студії "Квартал 95" - Тимура Міндіча, повідомляють джерела "Української правди
Росія може відкрити другий фронт у Європі ще до завершення війни проти України - Зеленський
Президент вважає, що Кремль здатен одночасно вести агресію проти України та іншої європейської країни через "пат" на фронті
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
Коментарі
Ще той щурисько) На нуль його відправити
А хто слухає втікача?