Заманив додому, бив та намагався зґвалтувати: на Чернігівщині затримали підозрюваного у спробі наруги над 13-річною дівчинкою (відео)
На Чернігівщині правоохоронці затримали 54-річного чоловіка за намагання зґвалтувати 13-річну дівчинку. Про це повідомили у Департаменті карного розшуку.
Встановлено, що зловмисник діяв продумано. Він під будь-яким приводом намагався заманити 13-річну дівчинку до себе додому. І йому це вдалося, — йдеться у повідомленні.
Коли ж малолітня потерпіла зайшла в приміщення — двері зачинилися, а чоловік почав до неї приставати. Розуміючи, що дитина не погодиться на мерзенні пропозиції фігурант почав їй погрожувати, бити та намагався зґвалтувати.
На щастя, дівчині вдалося вирватися, втекти і одразу звернутися до рідних по допомогу. Родичі, у свою чергу, звернулися до поліції.
У подальшому, коли правоохоронці завітали до чоловіка, він відмовився відчиняти двері. Звичайно ж, це не стало перепоною на шляху проведення слідчих дій. За силової підтримки спецпризначенців «сміливець» за лічені секунди вже знаходився в кайданках.
За вчинення вказаного злочину затриманому загрожує покарання від 5 до 10 років позбавлення волі.
Наразі, триває перевірка та встановлюється причетність фігуранта до вчинення аналогічних злочинів.
[arve url=«https://youtu.be/3j-5NYPvevs» loop=«no» muted=«no» /]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У Львівській області сталася ДТП
Коментарі