Замки «Золотої підкови» Львівщини передали на баланс Міністерства культури (фото)
Перлини замково-палацової архітектури Львівщини — Золочівський, Підгорецький та Олеський замки передали на баланс Міністерства культури. Про це повідомив співробітник Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького Ігор Зінкевич, після проведеної зустрічі з представником Мінкульту.
Так, у вівторок 16 червня, представник Міністерства культури приїжджав у Львів, для підписання акту прийому-передачі Золочівського, Підгорецького та Олеського замків на баланс Міністерства. Також йдеться про монастир капуцинів та костел св. Антонія у селищі Олесько та П’ятничанську вежу.
[gallery link=«file» ids=«200450,200451,200453»]
Як пояснив у коментарі виданню galnet.fm заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, ці замки потребують багато інвестицій.
Однак дотепер Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького не могла у них інвестувати.
"Золочівський, Підгорецький і Олеський замки були на балансі департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА. А користувачем цих замків є Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького. І, згідно з договором, вони не мали права інвестувати в капітальний ремонт, реконструкцію чи реставрацію цих замків. Тому дуже важливо було передати ці замки Міністерству культури. А Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького підвідомча Міністерству і може інвестувати кошти у ці замки — зекономлені чи кошти Міністерства. Тому, ми сподіваємося, що ці замки тепер матимуть нові інвестиції", — пояснив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- На Вінниччині протестувальники побили керівника електромереж через відключення світла
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі