Засідання Ставки: ключове питання забезпечення зв’язку в умовах війни
Стабілізація зв’язку можлива при переході на автономне енергоживлення
Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. На ньому розвідка доповідала про плани ворога на найближчий час, а також розглядалося забезпечення стабільності зв’язку в умовах війни.
Про це повідомляється на сайті президента.
"Головнокомандувач ЗСУ та командувачі військ оперативних напрямів доповіли про актуальну ситуацію на фронті, окремо поінформували про дії на Донецькому напрямку.
Також були заслухані доповіді керівників розвідки про плани ворога на найближчий час.
Учасники засідання проаналізували забезпечення сил оборони технікою, озброєнням та боєприпасами, а також актуальні потреби війська для проходження зимового періоду.
Крім того, члени Ставки розглянули перебіг відновлення енергетичної системи України та ліквідації наслідків нещодавніх ракетних ударів росії. Окремо зупинилися на питанні забезпечення стабільності зв’язку в умовах війни, зокрема шляхом переходу на автономне енергоживлення", — йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що було продовжено роботу в напрямі захисту об’єктів критичної інфраструктури від російських атак. У цьому контексті наголошено на необхідності посилення співпраці з партнерами України задля формування ефективної протиповітряної оборони.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі