Заступника директора Львівського онкоцентру суд оштрафував за корупцію

Як його покарали

Фото з відкритих джерел

Львівський апеляційний суд підтвердив постанову суду першої інстанції, відповідно до якої заступника гендиректора Львівського онкоцентру Ореста Тріля визнано винним у корупції. Про це пише zaxid.net

Порушивши законодавство про конфлікт інтересів, Орест Тріль виписав собі і своїй дружині премії на загальну суму 35 тис. грн.

За даними видання, постановою суду його покарали штрафом у 3400 грн.

Орест Тріль, за матеріалом суду будучи виконувачем обов’язків гендиректора комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр», не вжив заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та підписав наказ, яким встановив собі виплату премії у розмірі 25 тисяч грн. та своїй дружині, яка теж працює в онкоцентрі, премію в розмірі 10 тис. грн, тобто вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Уже 17 серпня постановою Сихівського районного суду Львова заступника гендиректора з медичної частини Львівського онкоцентру Ореста Тріля визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП. Його покарали штрафом 3400 грн.

Орест Тріль оскаржив цю постанову в Львівському апеляційному суді.

Однак, суддя апеляційного суду Василь Головатий 17 жовтня залишив постанову суду першої інстанції щодо Ореста Тріля без змін, а апеляційну скаргу його захисника без задоволення.

Додамо, що у серпні цього року Сихівський районний суд Львова також визнав керівника Львівського онкоцентру Ігоря Ковальчука винним у корупції. Ігор Ковальчук виписав собі та своїй доньці, яка також працює в онкоцентрі, премії на суму понад 180 тис. грн.

Читайте також: у Львівському онкоцентрі після корупційного скандалу призначили нового керівника

Суд покарав його штрафом у розмірі 3400 грн. Це рішення підтвердила апеляція. Після цього Ігоря Ковальчука відсторонили від посади. Виконувачем обов’язків керівника онкоцентру призначили заступника Олега Дуду.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена