Заступника начальника Галицького райвідділу ГУ ДСНС Львівщини затримали на хабарі у 8 тисяч грн (фото)
Слідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Львові, спільно з Управлінням Служби безпеки України у Львівській області задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди в сумі 8000 гривень заступником начальника Галицького районного відділу Головного управління Держслужби з питань надзвичайних ситуацій у Львівській області.
Про це пише прес-служба ДБР.
Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснюється Генеральною прокуратурою України.
За попередньою інформацією, посадовець вимагав неправомірну вигоду від підприємця за сприяння у безперешкодному отриманні документів дозвільного характеру, а також непритягнення підприємця до адміністративної відповідальності за порушення норм пожежної безпеки.
Посадову особу затримали під час отримання неправомірної вигоди в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчими ДБР вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням).
У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі