Засуджений за замовлення вбивства Гандзюк заявив, що його викликають на службу у ЗСУ

Він хоче призватися

Вчора, 1 квітня, під час розгляду апеляційної скарги Владислава Мангера та Олексія Левіна, раніше засуджених до 10 років ув’язнення у справі про вбивство Катерини Гандзюк, з’ясувалося, що Мангера викликає на службу командир однієї із військових частин. Про це повідомляється на Facebook-сторінці «Хто замовив Катю Гандзюк?»

Було повідомлено, що існує лист командира військової частини А7382, в якому висловлюється бажання призвати на військову службу до цієї частини Владислава Мангера.

Мангер заявив у суді, що невдовзі він надасть до суду клопотання Міністерства оборони про необхідність його призвати.

«Ми поки не знаємо, навіщо командиру бригади територіальної оборони потрібна людина, яка замовила вбивство Каті Гандзюк і до того ж має купу хронічних хвороб. Сьогодні довгий перелік хвороб Мангера, який склали адвокати, зачитувала суддя. Судячи з цього переліку, потенційний солдат Мангер навряд пройде ВЛК», - йдеться у повідомленні. 

Пресслужба Міністерства оборони у Facebook спростувала цю інформацію.

«Міністерство оборони не готує жодного клопотання для зарахування п. Мангера до Збройних Сил. Якщо відповідна ініціатива зʼявилася на рівні військової частини, процес буде негайно припинено, щодо ініціаторів - проведене службове розслідування», - йдеться у повідомленні. 

В 126 окремій бригаді територіальної оборони Одеси також спростували ці дані:

«Інформація, що розповсюджена 01.04.2024 року, на низці інформаційних ресурсів, щодо причетності командира військової частини А7382 до надання обвинуваченому у замовленні нападу на Катерину Гандзюк ексголові Херсонської Обласної Ради Владиславу Мангеру листа для проходження служби у військовій частині А7382 - не відповідає дійсності».

У бригади прикро чути про підозри, «що ми готові мобілізувати до своїх лав людину, яка замовила вбивство активістки Катерини Гандзюк ще до приходу на цю землю російських загарбників».

«Ми офіційно заявляємо: Владислава Мангера не було, не буде і в жодному разі не могло бути в нашій бригаді. Мангер за рішенням українського суду відбуває справедливе покарання як замовник резонансного вбивства, його місце в тюрмі. Наше місце - на полі бою, де 126 бригада продовжить боротись за справедливість для українського народу, звільняючи нові території, а не злочинців від покарань», - додали в бригаді.

Читайте також: підприємці з Житомирщини постачали граніт з України до росії для надгробків окупантам (ФОТО)

Довідково:

Владислав Миколайович Мангер (нар. 27 квітня 1970, Київ) — український політичний діяч, голова Херсонської обласної ради (2016—2020). Кандидат економічних наук (2011). Засуджений до 10 років позбавлення волі за замовлення вбивства Катерини Гандзюк.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт