Оголошено у розшук засудженого до п’яти років ув’язнення Михайла Міхняка
Чоловіка досі не затримали
Колишнього керівника громадської організації «Корпус сприяння армії» і екс-депутата Рудківської міськради Михайла Міхняка, який отримав 5 років ув’язнення за незаконне переправлення чоловіків за кордон через систему «Шлях», офіційно оголосили у розшук.
Про це інформує речниця Львівської обласної прокуратури Адріана Дмитренко.
Ще у червні Самбірський міськрайонний суд призначив йому умовний термін, але прокуратура оскаржила цей вирок. В результаті Львівський апеляційний суд 25 вересня змінив вирок на 5 років ув’язнення.
Після вироку чоловіка мали б затримати, але він досі перебуває на волі.
Читайте також: Ще одній категорії українців надано відстрочку від мобілізації
Раніше Міхняку змінили запобіжний захід у вигляді застави на особисте зобов`язання, а внесену раніше заставу у понад 107 тис. грн на прохання його адвоката передали на підтримку ЗСУ. Особисте зобов’язання передбачає, що підсудний має прибувати до суду за першим викликом і повідомляти про зміну свого місця проживання.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
- У Львові 82-річна лікарка довірила операцію з видалення катаракти своєму колишньому студенту
Коментарі