Затримали «на гарячому»: в НАБУ прокоментували затримання голови Тернопільської облради та заступників (ФОТО)
На хабарі
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка на отриманні хабара, а також двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації. Про це інформує 26 червня прес-служба НАБУ
«НАБУ і САП затримали голову Тернопільської облради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації на одержанні неправомірної вигоди. За даними слідства, затримані вимагали майже 1,8 млн грн у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської облради» – йдеться у повідомленні.
Читайте також: НАБУ затримало голову Тернопільської облради
Після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тис. грн голову Тернопільської обласної ради та двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації затримали «на гарячому».
Додамо, що сьогодні у ЗМІ повідомили про обшуки та затримання Михайла Головка, а також двох заступників керівника Тернопільської обласної військової адміністрації Ігоря Дем'янчука (перший заступник) і Ігоря Гайдука
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині на хабарі спіймали медикиню, яка «допомагала» військовзобов'язаним оформлювати інвалідність (ФОТО)
За таку послугу жінка вимагала у «клієнта» 1 500 доларів США
У Львові затримали чоловіка, який допомагав військовому змінити місце проходження служби (ФОТО)
Фігуранта затримали після одержання ним усієї суми неправомірної вигоди від «клієнта»
За розтрату бюджетних коштів суд засудив екскерівника Грибовицького сміттєзвалища
Суд призначив йому 8 років і 6 місяців тюрми з конфіскацією всього майна
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі