Затримано мешканця Яворівщини за незаконне переправлення ухилянта через кордон (ФОТО)
Затриманому передбачається покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дев’яти років
Правоохоронці Львівської області затримали мешканця Яворівщини за підозрою у незаконному переправленні ухилянта через державний кордон.
Про це повідомляє Національна поліція Львівської області у «Facebook».
Як встановили слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів (детективи) слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, затриманий мав надати документи, які дозволяють безперешкодний перетин кордону України, для особи, яка такого права не має.
«Зловмисника, 22-річного мешканця Яворівського району, правоохоронці затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання ним 12 тисяч доларів США. За вказану суму він повинен був надати «замовнику» — чоловіка призовного віку, комплект документів, які надають тому право безперешкодного перетину державного кордону України», — йдеться у повідомленні.
Слідчі Національної поліції Львівщини повідомили затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває, за рішенням суду підозрюваний перебуває під вартою.
Фото: Поліція Львівської області
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі