Затримано працівника ТЦК, якй продавав відстрочку за пальне
300 літрів пального
В Одеській області працівника ТЦК викрили на хабарі за видавання довідки, яка відстрочує мобілізацію. Про це повідомила поліція Одеської області.
Працівник ТЦК вимагав з жителя Подільського району винагороду за довідку про бронювання від мобілізації. Зловмисник хотів отримати 300 літрів пального або вартість цього пального у грошовому еквіваленті. У разі відмови погрожував чоловікові відправленням на фронт.
Зловмисника затримали під час оборудки передачі заздалегідь підготовленого ним тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та отримання 15 тисяч гривень.
Громадянин, якому військком створював штучні перешкоди та вимагав винагороду, працює на підприємстві критичної інфраструктури і мав законне право на відстрочку. Проте зловмисник переконував чоловіка, що видавання цієї довідки залежить саме від нього.
Слідчі повідомили фігурантові про підозру в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.
Працівникові ТЦК загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі