Заварні тістечка "вклали" на лікарняні ліжка 12 людей на Рівненщині
У містечку Березне, на Рівненщині, на лікарняне ліжко потрапило 12 людей з отруєнням. Усі вони стверджують, що купували тістечка в одній кондитерських і після того і занедужали, йдеться в «ТСН.12.00».
На продукцію однієї з крамниць грішать місцеві, котрі втрапили до лікарні з отруєнням. У стаціонарі нині десятеро, ще двоє лікуються вдома. До медиків люди звернулися з температурою під сорок, слабкістю, болем у животі, сильною нудотою. Серед захворілих є четверо дітей від трьох до семи років. Усі кажуть, що в крамниці купували заварні тістечка, з’їли їх і відчули себе зле.
У перших ушпиталених вже виявили збудника — сальмонелу. Нині кондитерка закрита. На цьому наполягли у Держпродспоживслужбі та лабораторному центрі. Фахівці напередодні вже зробили змиви в приміщенні, взяли на дослідження продукти, з яких виготовляли тістечка, а ще обстежили працівників. Що саме стало причиною зараження, ще невідомо. Результати аналізів ймовірно будуть відомі завтра.
Попередньо підозрюють носієм сальмонели міг бути хтось із працівників кондитерської, або ж вона містилася у яйцях.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові повідомлено про підозру військовослужбовцю ТЦК
Коментарі