Завдав численних травм: чоловік в стані сильного алкогольного сп’яніння вбив рівнянина (ФОТО/ВІДЕО)
68-річний рівнянин раніше притягався до кримінальної відповідальності за вбивство через необережність, однак наразі його судимість погашена

За вбивство знайомого суд взяв рівнянина під варту, пише пресслужба ГУНП у Рівненській області.
Нагадаємо, 14 січня, близько 08:30 у дворі будинку по вулиці 16 Липня було виявлено закривавленого чоловіка.
У квартирі, в якій напередодні сусіди чули шум, працівники карного розшуку виявили 68-річного рівнянина: він був у стані сильного алкогольного сп’яніння, а одяг та підлога в оселі — у крові.
Зловмисника затримали в порядку ст.208 КПК України.
Фото: ГУНП у Рівненській області


Через кілька годин оперативники встановили й особу загиблого: ним виявився 60-річний житель обласного центру. Відповідно до лікарського свідоцтва, його смерть настала внаслідок травм голови, шиї, грудей та переломів кісток скелету.
Слідчі повідомили 68-річному нападнику про підозру у вчинені умисного вбивства за ч.1 ст.115 КК України.

Раніше повідомляли: на вулиці Бандери у Шептицькому мало не сталося вбивство (ФОТО)
Суд задовольнив клопотання слідчого та обрав фігуранту запобіжний захід у виді діб тримання під вартою.
Відомо, що 68-річний житель Рівного відмовляється співпрацювати зі слідством та згідно ст.63 Конституції України не надає жодних показів.
varta1.com.ua: Новини

Чоловіки у Луцьку відкрили вогонь по автомобілю, у якому перебувала людина
Патрульні затримали двох порушників і вилучили в них зброю

Синоптикиня прогнозує цього місяця в Україні 20-градусне тепло
Однак, вона уточнила, що цей прогноз попередній й він потребує уточнення

Трагедія на Тернопільщині: чоловік потрапив під колеса власного мотоблока
За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження
Найкоментованіше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- Папа Римський закликав українську молодь «пробачати своїм ворогам»
- У ЗСУ настала «криза дезертирства», – The Guardian
- Додому повернувся Воїн зі Львівщини, який понад два роки був у полоні
- В кареті "швидкої" померла жінка, яка у Львові потрапила під тролейбус
Найчитаніше
- Згідно з наказом Сирського близько 50 тис. військових усіх родів військ будуть переведені у Сухопутні війська
- На Львівщині БЕБ повідомило про підозру 4 мешканцям за виготовлення та продаж підробок брендових свічок
- Львівщина не встигає оговтуватися від втрат: надійшла звістка про загибель у Курській області військового 1998 року народження
- Додому повернувся Воїн зі Львівщини, який понад два роки був у полоні
- На Житомирщині поховали 21-річного підривника Рівненського ТЦК: що відомо про загиблого
Коментарі