Завдяки новій тактиці атаки на російські НПЗ стали ефективнішими
Оператори безпілотників розповіли, що вибір цілей ґрунтується на технічному аналізі з урахуванням логістики
Україна застосовує нову стратегію атак на енергетичний сектор Росії. Замість масових обстрілів тепер завдаються точкові удари, які мають вразити критично важливі компоненти. Про це пише Financial Times.
Це дозволяє вивести підприємство з ладу на довший термін, пишуть автори. І такі удари в підсумку стають більш витратними для Москви, пишуть журналісти з посиланням на військових, залучених до підготовки таких ударів.
Оператори безпілотників розповіли, що вибір цілей ґрунтується на технічному аналізі з урахуванням логістики. За їхніми словами, підрозділи безпілотників проходять інструктаж у інженерів-енергетиків та галузевих експертів. Вони пояснюють, які компоненти є незамінними для роботи нафтопереробних заводів, а заміна яких потребуватиме найбільше часу.
"Місії плануються з урахуванням кількох цілей і варіантів дій у надзвичайних ситуаціях. Якщо оператори не можуть досягти основної мети через засоби ППО або проблеми з навігацією, їм дається вказівка перенаправити удар на заздалегідь обрані вторинні або третинні цілі, а не відмовлятися від удару", – йдеться у статті.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
НАТО анонсувало зустріч Драпатого з командувачем США
В Альянсі наголосили, що продовжують приділяти значну увагу підтримці оборони України
Абітурієнти зможуть отримати гранти на навчання у 2026 році
МОН запевняє, що практика надання грантів, яка діяла минулого року, буде збережена
Мобілізація в РФ затягне війну, але не змінить її результату, - Newsweek
Серед західних експертів немає єдиної думки щодо того, наскільки такий крок змінить ситуацію на фронті
Коментарі