Завершено розслідуваня про знищення «Мрії»: що загрожує ексчиновникам
У період січня-лютого 2022 року посадовці розпорядилися заблокувати допуск українських військових на територію об’єкта
СБУ зібрала беззаперечні докази вини колишніх гендиректора та начальника підрозділу з авіабезпеки ДП «Антонов», дії яких призвели до знищення літака АН-225 «Мрія». Про це передає пресслужба СБУ.
За словами правоохоронців, злочинні дії ексчиновників «Антонова» призвели до тимчасового захоплення стратегічно важливого Гостомельського аеродрому під час боїв за Київ та знищення літака АН-225 «Мрія».
Відомо, що напередодні повномасштабного вторгнення російської федерації фігуранти не допустили військовослужбовців Нацгвардії на територію Гостомельського аеропорту для підготовки до його захисту.
Для цього у період січня-лютого 2022 року посадовці розпорядилися заблокувати допуск українських військових на територію об’єкта.
Фігуранти обвинувачуються за ч. 2 ст. 27 ч. 2 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань).
Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує до 15 років тюрми.
Наразі слідчі СБУ закінчили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт до суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі