Завідувачці львівської лікарні висунули підозру в недбальстві, через яке помер пацієнт

1152257
1152257

Лікарці Львівської міської клінічної лікарні повідомили про підозру в неналежному виконанні своїх професійних обов’язків, внаслідок чого помер 39-річний пацієнт.


Про це повідомляє пресслужба Прокуратури Львівської області сьогодні, 24 січня.


Зазначається, що прокуратура завершила досудове розслідування у справі щодо лікарки, яка підозрюється у неналежному виконанні своїх професійних обов’язків і недбалому ставленні до них, що в результаті спричинило смерть людини.


"27 грудня 2017 року, до Львівської міської клінічної лікарні звернувся по допомогу 39-річний чоловік, який скаржився на болі голови та постійну закладеність носа.


Під час слідства з’ясувалось, що до проведення операції, згідно з аналізами, у потерпілого виявили гостре запалення слизової оболонки, що забороняло будь-яке оперативне втручання.


Проте, лікарка проігнорувала цей факт, не провівши належної діагностики хворого, знехтувавши додатковими дослідженнями і обстеженнями прооперувала потерпілого.


Внаслідок операції, через хірургічне втручання в порожнину носа, у пацієнта миттєво розвинулась вірусно-бактеріальна інфекція, з розвитком сепсису, що надалі призвело до смерті", — сказано в повідомленні.


Відтак, лікарці повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 140 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником). За санкцією статті їй може загрожувати позбавлення волі терміном до 2 років.