Завтра частина Галицького району Львова буде без води
У зв’язку з реконструкцією дороги на вулиці Льва, завтра, 17 червня, проводитимуться роботи з перепідключення новозбудованої ділянки водопроводу діаметром 100 мм. Відтак, з 09.00 до 20.00 год. буде припинено подачу води до частини Галицького району міста. Про це повідомляє ЛМКП «Львівводоканал».
Зокрема, подачу води призупинять до вулиць: Вічева, Насипна, Піша, Чорноморська, Рибна, пл. Старий Ринок, Підгірна, Льва, Ужгородська, Сходова, Замкова, Високий Замок, Спадиста, Мукачівська, Смерекова, Пильникарська, Сніжна, Звенигородська.
На час проведення ремонтних робіт і промивки просять зробити запас питної води.
Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі.
У період промивки водопроводу мешканців попереджають про тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі