Завтра Львів попрощається із десантником Михайлом Чехом та прикордонником Віктором Кірмаровим

Поховають воїнів на Личаківському кладовищі

У п’ятницю, 2 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцями Михайлом Чехом та Віктором Кірмаровим, які захищали Україну від російських окупантів.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовців розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі. 

Михайло Чех (27.02.1992-11.12.2023) Уродженець села Романів Львівської області.

Навчався у Романівській загальноосвітній школі I-III ступенів. Здобував освіту у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище міста Львова». Після завершення навчання проходив військову службу у Львові.

Працював у будівельній сфері. У вільний час захоплювався майструванням. За словами родини, Михайло Чех був дуже доброю і веселою людиною.

Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини до лав 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Боронив суверенітет держави на південному та східному напрямку.

За особисту мужність та вірність військовій присязі був нагороджений численними відзнаками, зокрема, нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» та ін.

У Михайла Чеха залишилися дружина, батьки та сестра. 

Віктор Кірмаров (21.01.1966-26.01.2024) Уродженець села Рибча Тернопільської області.

Учнівські роки разом із сестрою провів у школі-інтернаті. У 1984 році вступив до Львівського технікуму радіоелектроніки (сьогодні – Навчально-науковий інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола). Після проходження строкової військової служби вступив до Національного університету «Львівська політехніка».

Усе своє життя Віктор Кірмаров присвятив роботі у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Львівський завод фрезерних верстатів». Обожнював літературу, ще під час навчання у початковій школі прочитав близько 500 книг. За словами родини, був чудовим чоловіком та люблячим батьком.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації активно допомагав українській армії. У серпні 2023 року вступив до лав Державної прикордонної служби України. Спершу виконував завдання у складі 7-го прикордонного Карпатського загону, а згодом – 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса Східного регіонального управління ДПСУ. Боронив державу на східному напрямку фронту, де був важко поранений.

Читайте також: на війні загинув Герой зі Львівщини Ігор Вовк.

У Віктора Кірмарова залишилися дружина, син, сестра, племінники та хрещені діти.
varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також