Завтра Львів попрощається із десантником Василем Борисенком та тероборонівцем Михайлом Бойковим

Об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок

У четвер, 25 січня, Львів попрощається з військовослужбовцями Михайлом Бойковим та Василем Борисенком, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Василь Борисенко (16.10.1991-03.01.2024) Львів’янин.

Навчався у загальноосвітній школі у Брюховичах. Після завершення навчання здобув професійно-технічну освіту у місті Кам’янка-Бузька Львівської області.

Протягом останнього періоду проживав у Івано-Франківську, працював у будівельній сфері. За словами близьких, був надзвичайно чуйною, дружелюбною і неконфліктною людиною, любив життя.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, став на захист держави від загарбників. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

У Василя Борисенка залишилися мама, три сестри, хрещені батьки, тітки, племінниці, друзі та побратими. 

Михайло Бойков (10.01.1982-11.01.2024) Львів’янин.

У дитинстві Михайло мешкав на вулиці Вірменській. Навчався у колишній Загальноосвітній школі №35 міста Львова та у Середній загальноосвітній школі №62. Після завершення навчання проходив військову службу у місті Броди Львівської області. 

Певний період проживав у столиці, а протягом останнього часу займався ремонтними роботами у Львові. За словами рідних, був майстром на всі руки, винятково творчою людиною та мав надзвичайний хист до малювання.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань у Великобританії, виконував бойові завдання на східному напрямку у складі 225-го окремого батальйону територіальної оборони 127-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Схід» Сил територіальної оборони ЗСУ.

Читайте також: Львівщина 25 січня зустрічає свого полеглого Захисника Володимира Савоніка.

У Михайла Бойкова залишилися мама, дружина, 8-річний син та сестра.varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий