Завтра Львів попрощається із командиром аеромобільного взводу Андрієм Миляном

Об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок

У п’ятницю 26 січня, Львів попрощається з військовослужбовцем Андрієм Миляном, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Андрій Милян (23.09.1987-17.01.2024) Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі №13 міста Львова. Після завершення навчання вступив до колишнього середнього професійно-технічного училища №64. Згодом здобув вищу освіту у Національному лісотехнічному університеті України.

У мирний час Андрій Милян займався столярством. Обожнював свою справу і мав винятковий хист до неї, умів реставрувати старовинні меблі. Також захоплювався футболом та рибальством.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від загарбників до лав 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ.

У Андрія Миляна залишилися мама, дружина, 5-місячний син та сестра.

Читайте також: стало відомо про загибель 24-річного снайпера з Львівщини Юрія Шпука.

«Призваний на військову службу 22.05.2023 року Золочівським РТЦК, відданий військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов'язок у бою за Україну, її свободу і незалежність, командир І аеромобільного взводу 4 аеромобільної роти аеромобільного батальйону в/ч А0281, молодший лейтенант Милян Андрій Григорович загинув 17 січня 2024 року поблизу населеного пункту Мар'їнки Покровського району на Донеччині», - повідомили у Бібрській ТГ.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також