Завтра Львів попрощається із полеглим на війні 18-річним воїном Богданом Козаком

Об 11.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок

У четвер, 15 лютого, Львів попрощається з військовослужбовцем Богданом Козаком, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Богдан Козак (16.03.2005-09.02.2024) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №27 міста Львова імені героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій».

Після завершення навчання спершу проходив практику, а згодом працював старшим офіціантом-адміністратором у ресторані «Династія».

З дитинства активно займався спортом: захоплювався футболом, боксом, брав участь у всеукраїнських змаганнях з футзалу. За словами рідних, був надзвичайно комунікабельним, «душею компанії», при цьому – цілеспрямованим та самоорганізованим, мав надзвичайно твердий та настирливий характер.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації багато рідних Богдана Козака стали на захист Батьківщини. Саме це спонукало його підписати контракт із 3-ю окремою штурмовою бригадою Сухопутних військ ЗСУ. Проходив військовий вишкіл у місті Толедо в Іспанії, після Перемоги мріяв поїхати туди з батьками та відкрити невеличке кафе. Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту. Найперше, прагнув визволити Маріуполь від російських окупантів.

Читайте також: на Донеччині поліг Воїн з Львівщини Андрій Крулікевич.

У Героя залишилися дві бабусі, дідусь, батьки та сестра.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий