Завтра Львів попрощається із полеглим на війні військовослужбовцем Артуром Головіним
Поховають Героя на Личаківському кладовищі
У середу, 20 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцем Артуром Головіним, який загинув від рук російського окупанта, захищаючи Україну.
Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
Артур Головін (19.10.1984-12.09.2023). Львів’янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі I-III ступенів №78. Здобув освіту у Професійно-технічному училищі №48 (сьогодні – Державний професійно-технічний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва»).
Після завершення навчання працював у будівельній сфері в місті Львові. У вільний час захоплювався колекціонуванням марок.
Із початком повномасштабного вторгнення, попри відсутність військового досвіду, став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України.
Читайте також: родина переселенців на Тернопільщині поховала двох синів-Героїв, які загинули на війні.
У Артура Головіна залишився брат.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі