Завтра Львів попрощається із захисником Богданом Машкарою, який за особисту мужність був нагороджений численними відзнаками

Поховають воїна на Личаківському кладовищі

У середу, 8 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Богданом Машкарою, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі. 

Богдан Машкара (08.05.1983-28.10.2023) Уродженець села Юшківці Львівської області.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №32. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище міста Львова» (тоді – Професійно-технічне училище №58).

Після завершення навчання проходив військову службу у лавах прикордонників.

У мирний час спершу займався покрівельними роботами. Протягом останніх 6-ти років проживав у селі Струтин і працював далекобійником. Захоплювався футболом.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямку у складі 704-го окремого полку радіаційного, хімічного, біологічного захисту Сухопутних військ ЗСУ.

За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками: медаллю «За військову службу Україні», почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Кращий сержант Збройних Сил України» та відзнакою Президента України «За оборону України».

Читайте також: на Львівщину прилетіла трагічна звістка про загибель воїна Павла Мазника.

У Богдана Машкари залишилися батьки, дружина, донька, син, сестра, племінники та хрещений син.varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий