Завтра Львів попрощається з полеглим Героєм Олегом Добрянським: що відомо про нього (ФОТО)

Поховають Героя на Личаківському кладовищі

ФОТО: "Варта-1"

У суботу, 29 липня, Львів попрощається з Героєм Олегом Добрянським, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Довідка про Героя:

Олег Добрянський (11.08.1981-23.07.2023) Уродженець міста Трускавець Львівської області.

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 1 міста Трускавець. Здобував освіту у Державному навчальному закладі «Меденицький професійний ліцей». Після завершення проходив військову службу.

Спершу працював зварювальником, згодом – у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Бадер Україна» у Львові. У вільний час захоплювався водінням.

Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів. Боровся із загарбниками на східному напрямку спершу у лавах 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, далі – у складі військової частини А4723.

Як повідомлялося: на війні з російським ворогом загинув ще один герой зі Львівщини – Андрій Дяк.

У Олега Добрянського залишилися цивільна дружина, двоє дітей та двоюрідна сестра.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк