Завтра Львів попрощається з військовослужбовцями Юрієм Яструбом і Олегом Френцером, які загинули захищаючи України від загарбників
Об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок
![](/uploads/media/86/9f/869ff787c67a661a86d094b176516e9f_w640.jpg)
У четвер, 16 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцями Юрієм Яструбом та Олегом Френцером, які захищали Україну від російських окупантів.
Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Олега Френцера поховають на Личаківському кладовищі, а Юрія Яструба – на Голосківському кладовищі.
![](/uploads/media/b0/7b/b07b7c10da464abfa3f7f900a50d8eb9_w640.jpg)
Юрій Яструб (03.12.1975-10.11.2023) Львів’янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі №30. Здобув освіту у Середньому професійно-технічному училищі №32 (сьогодні – Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне училище технологій та сервісу»).
У мирний час працював закрійником і кравцем у місті Львові. Вирізнявся чіткою громадянською позицією: наприкінці 80-х років у лавах молодіжної громадської організації займався охороною мітингів і масових акцій громадян, також активно допомагав скаутським організаціям.
Свій вільний час любив присвячувати дітям і захоплювався вишиванням. Ще з початком агресії росії прагнув стати на захист Батьківщини від загарбників, однак Юрію Яструбу відмовили через відсутність військового досвіду.
Після повномасштабного вторгнення рф вступив до лав 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Сухопутних військ ЗСУ. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на південному напрямку.
У Юрія Яструба залишилися мама, дружина, четверо дітей, сестра, хрещений син із дружиною та племінники.
![](/uploads/media/22/ca/22ca1cc7806736ebd50eb261c31f5904_w640.jpg)
Олег Френцер (28.02.1985-05.11.2023) Уродженець села Новий Милятин Львівської області. Проживав у місті Винники.
Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №29. Згодом здобував освіту у професійно-технічному училищі у місті Львові. Проходив військову службу у внутрішніх військах Міністерства внутрішніх справ (сьогодні – Національна гвардія України).
Після повернення працював у охоронній сфері, потім займався будівництвом автомобільних доріг. Був винятково доброю та відкритою людиною, завжди готовою допомагати іншим.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 33-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави на південному напрямку.
Читайте також: сьогодні під час російських ракетних ударів по Запоріжжю загинули двоє рятувальників.
У Олега Френцера залишилися батьки, тітка з чоловіком, дядько з дружиною, двоюрідна сестра і двоюрідний брат, що зараз бореться з окупантами на передовій.
![](/uploads/media/1b/f3/1bf3bbdded46050f0dc3eb8fcf36ae17_w640.jpg)
Під час ворожого штурму біля Кліщіївки загинув багатодітний батько, захисник з Львівщини Степан Борис
Відтепер Герою назавжди 43 роки...
![](/uploads/media/a8/16/a8167c71fc36e6ceaf0f59736225f2ec_w320.jpg)
Поліція Тернополя розшукує чоловіка, який біля школи вчиняв розпусні дії щодо неповнолітніх (ВІДЕО)
Громадян просять допомогти встановити особу
![](/uploads/media/95/2f/952f62cfeaf96f6f3b17c3ca6805e81d_w1920.jpg)
На Рівненщині у листопаді з’явилося аномально багато їстівних грибів великих розмірів (ФОТО, ВІДЕО)
Для місцевих мешканців сезон грибів у розпалі