Завтра Львів проведе в останню путь чотирьох Героїв: що про них відомо (ФОТО)
Поховають воїнів на Личаківському кладовищі
![](/uploads/media/22/27/22270699577f2de3c68dayz4a0f79f81_w1280.jpg)
У суботу, 5 серпня, Львів попрощається з чотирма військовослужбовцями. Роман Міськів, Михайло Ковальський, Володимир Лашин, Глеб Воєвутко захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Чин похорону військових розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Довідково про Героїв:
![](/uploads/media/b7/ef/b7ef9215ea20520510f3d0573e593321_w640.jpg)
Роман Міськів (10.11.1989-01.08.2023) Львів’янин.
Навчався у колишній Середній загальноосвітній школі №59 міста Львова. Здобував освіту на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.
У мирний час працював спеціалістом деревообробної справи у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Факро Львів».
Активно займався спортом, захоплювався велопоїздками та музичним мистецтвом.
Із травня 2023 року проходив військову службу у складі 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Романа Міськіва залишилися батьки, брат з нареченою, племінники та хрещені діти.
![](/uploads/media/66/1e/661e61f33c1f2b3bef262af3c121bc86_w640.jpg)
Михайло Ковальський (29.08.1989-02.08.2023) Уродженець Благодарівки Миколаївської області. Згодом родина переїхала до Львова.
У ранньому віці втратив батька, а згодом і маму. Навчався у Комунальному закладі Львівської обласної ради «Червоноградська загальноосвітня школа-інтернат». Закінчив Державний навчальний заклад «Львівське вище професійне політехнічне училище», здобув професію «слюсар з ремонту автомобілів».
У мирний час працював в Одеській області в одному із місцевих відпочинкових комплексів.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
У Михайла Ковальського залишилися брат та три сестри із родинами.
![](/uploads/media/a3/eb/a3eb9935636d2663f4a5dd4a336ae47e_w640.jpg)
Глеб Воєвутко (20.06.2001-11.11.2022) Уродженець міста Маріуполь Донецької області.
Навчався у Комунальному закладі «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №67 Маріупольської міської ради Донецької області». Закінчив Маріупольський електромеханічний фаховий коледж за спеціальністю «Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів». Також здобував освіту у Харківському національному університеті міського господарства.
Після завершення навчання протягом певного періоду працював за кордоном. У вільний час захоплювався електромеханікою.
Із початком повномасштабного вторгнення за власним бажанням підписав контракт із Збройними Силами України. Після проходження навчань боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 22-го окремого мотопіхотного батальйону 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Глеба Воєвутка залишилися батьки.
![](/uploads/media/fa/e2/fae20d742a7b3ee4126f1648d836ff0d_w640.jpg)
Володимир Лашин (13.05.1983-01.08.2023) Львів’янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі №84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської. Здобув освіту у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.
Після завершення навчання проходив військову службу в Харкові у лавах Національної гвардії.
Спершу працював у Приватному підприємстві «Рекламна агенція «Прес-Тайм», а згодом займався приватним підприємництвом. Протягом останнього періоду працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Техноваги». У вільний час захоплювався рибальством, був кандидатом у майстри спорту зі стрільби з лука.
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав територіальної оборони. Боровся із загарбниками на східному напрямку у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
У Володимира Лашина залишилися батьки, дружина, двоє синів та сестра.
![](/uploads/media/58/41/5841e99dd5a0dcbd30fe538e32933fd3_w640.jpg)
Повітряна тривога: існує загроза ракетного удару
Перебувайте в укриттях!
![](/uploads/media/94/29/94294e1d93yz0994ea3cd65b67f49964_w1280.jpg)
В Україні знову оголошено масштабну повітряну тривогу
Втретє за день
![](/uploads/media/f3/69/f3693b8c30742c19102e0c86300d1248_w1920.jpg)
Росія хоче використати «вагнерівців» для втягнення білорусі у війну проти України (ФОТО/ВІДЕО)
Про це встановила СБУ