Завтра Львів віддасть останню шану полеглим на війні Героям: ким вони були (ФОТО)
Поховають захисників на Личаківському кладовищі
![](/uploads/media/6a/38/6a389bc752dd8c3e31be86ed48d2f0d9_w1280.jpg)
У суботу, 18 березня, Львів попрощається із Володимиром Галаном та Павлом Максимовим, які захищали Україну від російських окупантів. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.
![](/uploads/media/cf/08/cf081fae94f24eee379f0b05fa88620a_w640.jpg)
Володимир Галан (14.04.1989-10.03.2023). Львів’янин.
Навчався у Закладі загальної середньої освіти №87 Львівської міської ради імені Ірини Калинець.
Після завершення навчання спершу працював будівельником, згодом – у сфері перевезень. Протягом останнього періоду працював на місцевій станції технічного обслуговування. У вільний час захоплювався рибальством, збиранням грибів та автомобілями.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації боронив територіальну цілісність та суверенітет держави у лавах 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Володимира Галана залишилися батьки, сестра, двоє бабусь та двоє племінників.
![](/uploads/media/2c/77/2c773761d137ccd90acyz313d02679c5_w640.jpg)
Павло Максимов (19.07.1985-10.03.2023). Народився у Тернополі.
Більше 20 років разом із родиною проживав у Донецьку. Тут закінчив Ліцей при Донецькому національному університеті, під час навчання особливо захопився хімією. Здобував освіту у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.
Прийнявши рішення присвятити життя науці, почав працювати провідним спеціалістом у Товаристві з обмеженою відповідальністю «АЛТ Україна ЛТД».
У вільний час обожнював подорожувати, із «туриста-любителя» став справжнім альпіністом-спелеологом. Вивчав психологічні та філософські праці, займався велоспортом, намагався максимально розкривати увесь свій потенціал.
Окупація Донецька змусила Павла Максимова з родиною покинути рідний дім.
Як повідомлялося: на війні загинув Герой зі Львівщини (ФОТО).
Із початком повномасштабного вторгнення вступив до лав територіальної оборони. Боровся із російськими окупантами у складі 112-ї окремої бригади територіальної оборони Регіонального управління «Північ» Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
У Павла Максимова залишилися батьки, брат та наречена.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!