Завтра Львівщина попрощається з полеглим на війні сином України Віталієм Гнатушком
Вічна шана та пам'ять Герою!
На 42 році життя, захищаючи Україну від ворога на Донеччині, обірвалося життя бійця-прикордонника Донецького прикордонного загону Гнатушок Віталія Миколайовича.
Про це у Фейсбук повідомила Новояворівська міська рада.
«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати - загибелі брата та побратима. Нехай добрий спомин про Віталія назавжди залишиться у серцях всіх, хто його знав, любив та шанував», - йдеться у повідомленні.
Рідні Героя навіки запам'ятають його як людину яка готова підставити своє мужнє плече: «Загибель Віталія це велике горе для нашої родини. Він був спокійним, веселим, товариським і завжди готовим допомогти. Світла пам'ять тобі, наш Герою!».
Молитовна зустріч відбудеться 3 квітня, орієнтовно о 10:30 год, навпроти будинку, де проживав Віталій, по вулиці 50-ліття УПА,3.
Попрощатися з українським захисником можна буде в понеділок, 3 квітня, о 11:00 год в храмі свв.апп. Петра і Павла УГКЦ м.Новояворівськ. Поховають Віталія на цвинтарі села Новий Яр.
Коротка довідка про героя
Гнатушок Віталій Миколайович народився 15 вересня 1981 року у селі Новий Яр (Яворівський район).
Випускник Новояворівської школи №1. Освіту здобув у Львівському коледжі будівництва, архітектури і дизайну.
Віталій був будівельником - будував будинки. З повномасштабним вторгненням росії в Україну, у липні 2022 року став на захист територіальної цілісності нашої держави у складі Донецького прикордонного загону.
Загинув Віталій 30 березня 2023 року під час виконання бойового завдання в місті Бахмут.
В українського захисника залишилися сестра Марія з чоловіком Андрієм, двоюрідні сестри, брати, тітки та дядьки.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі