Завтра Львівська громада попрощається із воїном 24-ї бригади Андрієм Філаретом та прикордонником Адамом Гломбом

Андрія Філарета поховають у селі Вʼязова, Адама Гломба поховають на Личаківському кладовищі

 

У четвер, 18 січня, Львівська громада попрощається з військовослужбовцями Андрієм Філаретом і Адамом Гломбом, які захищали Україну від російських окупантів.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону Андрія Філарета розпочнеться о 10:00 у Храмі Вознесіння Господнього на вул. Широкій у Львові, поховають воїна у с. Вʼязова Жовківського району.

Чин похорону Адама Гломба розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають захисника на Личаківському кладовищі.

Андрій Філарет (01.01.1974-09.01.2024). Львів’янин.

Навчався у Ліцеї «Гроно» Львівської міської ради (тоді – Середня школа №64). Здобув професію «технік-електронік» у колишньому Львівському технікумі промислової автоматики.

Після завершення навчання працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Спектр сервіс центр» та у дистрибуційній компанії «БЕРТА Груп». У вільний час захоплювався рибальством, грибництвом та активно подорожував.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.

У Андрія Філарета залишилися батьки, дружина, доньки, племінники, сестра, брат і велика любляча родина.

Адам Гломб (01.02.1985-13.01.2024). Львівʼянин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №49 міста Львова. Згодом вступив до Державного професійно-технічного навчального закладу «Львівський професійний політехнічний ліцей» (тоді – Професійно-технічне училище №33 міста Львова).

Адам Гломб був «майстром на всі руки», надзвичайно веселою, чуйною, щирою, доброю, працьовитою та щедрою людиною. Обожнював активний відпочинок, походи в гори та відпочинок на морі.

На початку повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся з-за кордону та став на захист Батьківщини від окупантів до складу 5-го прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Під час проходження служби в Донецькій області отримав поранення, однак, не вагаючись, повернувся на фронт.

Читайте також: Львівщина завтра зустрічатиме своїх полеглих Героїв Ігоря Бережницького та Павла Добоша.

У Адама Гломба залишились мама, брат, троє сестер з родинами та побратими.varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також