Завтра Львівська громада попрощається із воїном Володимиром Лемішкою, який попри поранення повертався на фронт боронити Україну

Поховають воїна на новому цвинтарі у Винниках

У четвер, 14 березня, Львів попрощається з військовослужбовцем Володимиром Лемішкою, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, зранку о 09:00 у храмі Різдва Івана Хрестителя у Винниках (вул. Галицька, 61) відбудеться молитва і прощання з воїном.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на новому цвинтарі у Винниках (вул. Тиха, 1, раніше – вул. Проста, 1). 

Володимир Лемішка («Бандьора») (23.07.1978-08.03.2024)

Народився та проживав у місті Винники. Навчався у Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №47 міста Львова. У 1995 році вступив до місцевого професійно-технічного училища та здобув професію автослюсаря.

Після завершення навчання спершу працював у кузні, а згодом займався капітальними ремонтами автотранспорту.

Брав безпосередню участь у подіях під час Революції Гідності, входив до складу 3-ї сотні Самооборони Майдану. Із 2014 року займався створенням волонтерського центру для допомоги ЗСУ у місті Києві. Неодноразово супроводжував колони з гуманітарною допомогою для батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Національної гвардії України.

Старший солдат. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ. Тричі отримував поранення, однак щоразу повертався на фронт. За особисту мужність був нагороджений медаллю Міністерства оборони України «За поранення».

Читайте також: в бою за Батьківщину загинув льотчик з Львівщини Андрій Бакун.

У Володимира Лемішки залишилась мама, брат та улюблена племінниця.
varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також