Завтра протестувальники перекриють рух транспорту на кількох трасах Львівщини
Військові пенсіонери і пенсіонери силовиків планують 17 січня з 10:00 до 12:00 перекрити рух транспорту на кількох трасах на Львівщині. Про це повідомляє Depo.Львів, з посиланням на поінформовані джерела.
Зокрема, на в'їзді в Шегині (Мостиський район), Львівська область, Воля Висоцька, Жовківський район, Великі Мости, Жовківський р-н, в центрі міста. Таким чином буде заблоковано рух транспорту в пункти пропуску «Шегині» і «Рава-Руська» на україно-польському кордоні.
Вони вимагатимуть здійснити перерахунок їх пенсій. Адже після набрання чинності пенсійної реформи пенсії військових пенсіонерів не зросли.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Найчитаніше
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
- У суботу на Львівщину повертається загиблий Герой Михайло Орищин
- На війні загинув Герой зі Львівщини Володимир Ошуст
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У Львівській області сталася ДТП
Коментарі