Завтра синоптики попереджають про негоду у Львові

У суботу, 25 липня, у другій половині дня по місту Львову очікується гроза та град. Про це попередив Львівський регіональний центр з гідрометеорології.
Містян просять зважати на прогноз погоди й бути обережними під час руху.
«Під час негоди намагайтеся не ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити. Вдома потрібно зачинити вікна та двері, вимкнути з мережі побутову техніку, зокрема радіоприймачі і телевізори. Якщо є змога — утримайтеся від виїзду за межі міста на власних автомобілях.
Під час грози потрібно уникати відкритої місцевості та води, бо вода — відмінний провідник струму. Найбезпечніше під час грози перебувати у приміщенні із громовідводом, але якщо гроза застала вас у місті — сховайтеся у магазини, під’їзд. Ховаючись під деревами, не забувайте про те, що блискавка найчастіше попадає в найвищі з них — дуби, тополі, сосни. Також під час грози небезпечно розмовляти по мобільному телефону — його найкраще вимкнути", — застерігають в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також

Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі