Завтра у Львівській області звучатимуть сирени
З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення у середу, 7 лютого, в період з 14:50 год до 14:55 год департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиме навчальне оповіщення населення міста Львова та області за сигналами цивільного захисту. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Увімкнуть електросирени та передаватимуть повідомлення для населення через засоби телебачення та радіомовлення.
Звучання електросирен означає сигнал цивільного захисту “Увага всім”. Почувши його негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на хвилю “Львівського радіо” на частоті 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телеприймачі переключіть на канали “Першого національного” Національної суспільної телекомпанії України, ТРК “Львів” обласного телебачення або телеканал “ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ” та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту.
У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- У столиці готуються до найгіршого: київська влада складає списки на переселення
- У Львові через вибух акумулятора горіла квартира
- У центрі Львова викрили родинний «бізнес» з утримання місць розпусти
- У більшості українських прокурорів з інвалідністю після перевірки діагноз не підтвердився - дані прокуратури
Найчитаніше
- У Львові сталося вбивство
- На блокпосту Львівщини правоохоронці затримали офіцера Національної гвардії
- Увага! У Львові безвісти зникла дівчина
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У Львові СБУ затримала гендиректора та завідувачку відділення стоматологічної поліклініки комунального некомерційного підприємства ЛМР
Коментарі