Завтра у Львові попрощаються із загиблими Героями - Назарієм Кравчуком та Антоном Краєвським (ФОТО)
Поховають воїнів на Личаківському кладовищі
![](/uploads/media/57/fb/57fb64ee0bf3b6ab449ccfc7e77a00cd_w1280.jpg)
У середу, 25 жовтня, Львів попрощається з військовослужбовцями Назарієм Кравчуком та Антоном Краєвським, які загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Біографія захисників:
Назарій Кравчук (25.03.1997-14.10.2023). Львів’янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі №99 та Середній загальноосвітній школі №54 міста Львова. Згодом вступив до Державного навчального закладу «Львівське вище професійне училище торгівлі та сфери послуг».
![](/uploads/media/58/6a/586ae5b0318294d87fba10de786bb041_w640.jpg)
Після завершення навчання працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Профіцентр Квітка». У вільний час захоплювався автомобілями, також займався образотворчим мистецтвом. Був винятково добросовісною і справедливою людиною, обожнював дітей.
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Після проходження навчань виконував бойові завдання на території Харківської та Луганської областей.
У Назарія Кравчука залишилися бабуся, батьки, брат із дружиною, племінник, хрещений син, тітка, хрещені батьки і багато друзів.
Антон Краєвський (06.09.1969-16.10.2023). Львівʼянин.
Здобув загальну середню освіту у місцевій школі, згодом вступив до професійно-технічного училища у Львові.
![](/uploads/media/1f/75/1f75e479856ecc98948c4cf30e60378b_w640.jpg)
У 1987 році вступив на військову службу на посаду стрільця до військової частини 3426. Після проходження служби займався приватним підприємництвом у сфері перевезень. Був винятково професійним водієм, захоплювався радіотехнікою, займався ремонтом приймачів. Попри те, що не мав власної сімʼї, опікувався і допомагав дітям-сиротам.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Після проходження навчань за кордоном виконував бойові завдання на південному напрямку у складі 87-го окремого аеромобільного батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.
У Антона Краєвського залишилися зведений брат із родиною, кума і хрещена донька з сімʼєю.
![](/uploads/media/36/7a/367ac46424ec2407b585cc6e14da66cb_w320.jpg)
Смертельні падіння продовжуються: у Києві з багатоповерхівки випав чоловік (ФОТО/ВІДЕО)
Також повідомили про ще одну смерть у столиці упродовж дня внаслідок падіння
![](/uploads/media/aa/bd/aabdde186a533c57d86a3669c1394726_w1600.jpg)
Сховали під одягом та у взутті: подружжя зі Львівщини намагалось нелегально вивезти валюту на майже 6 млн грн (ВІДЕО)
Чоловік і дружина прямували до Польщі
![](/uploads/media/77/1d/771dce4786b624b2bd70fa001b90c376_w640.jpg)
В Україні запускають серійне виробництво бойових наземних роботів Ratel S (ФОТО/ВІДЕО)
Роботизована платформа може розігнатися до 24 км/год, а дальність використання - 6 км