Завтра у Львові відновить роботу маршрут № 4А

41212
41212

З вівторка, 3 грудня, Львівське комунальне АТП № 1 запускає автобуси маршрут № 4А, який сполучає Сихів з центром міста і курсуватиме за зміненою схемою. 

Про це повідомив директор ЛК АТП № 1 Орест Хамула.

Він також додав, що на оновленому маршруті курсуватимуть автобуси великої місткості.

«Маршрут № 4А неодноразово змінювали, пускали на ньому маршрути різної місткості, але він був збитковим. Наразі, запускаємо маршрут через ТЦ »Іскра«. У разі, якщо він буде дуже збитковим і матиме низький пасажиропотік, можливо доведеться знову вносити зміни до схеми маршруту», — розповів Орест Хамула.


Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради, маршрут № 4А курсуватиме через вул. Сихівську за схемою: просп. Червоної Калини–вул. Коломийська–вул. Кавалерідзе–вул. Сихівська–просп. Червоної Калини–вул. Стуса–вул. Снопківська–вул. Шота Руставелі–вул. Зелена–пл. Митна–вул. Винниченка–вул. Підвальна–вул. Гонти–пл. Князя Ярослава Осмомисла–пл. Різні–просп. Чорновола–просп. Свободи–пл. Міцкевича–пл. Галицька–вул. Князя Романа–вул. Франка–вул. Свєнціцького–вул. Стуса–вул. Литвиненка–вул. Угорська–просп. Червоної Калини–вул. Сихівська–вул. Кавалерідзе–вул. Коломийська–просп. Червоної Калини.