Завтра у Личаківському районі буде тимчасово припинена подача холодної води
Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал» у зв’язку із плановими роботами пов’язаними з переключенням новозбудованого водопроводу на вул. Горівська-Січова, завтра, 22 серпня, з 09.00 год і до 15.00 год буде припинено подачу холодної води в Личаківський район Львова.
Подачу холодної води буде призупинено у Личаківський район обмежений вулицями: вул. Яловець – вул. Букова – вул. Винниківська – вул. Зборівська – вул. Милорадовича – вул. Дріжджова – вул. Січева – вул. Горівська і прилеглі до них вулиці.
Адміністрація ЛМКП «Львівводоканал» просить створити необхідний запас води і вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з виконанням необхідних робіт.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі