Завтра відновлюють роботу пункти пропуску на кордоні з Польщею

У середу, 23 червня, відновлюється робота пунктів пропуску на кордоні з Польщею. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

«Польські колеги поінформували Держприкордонслужбу України про готовність відновити пропускні операції в польській частині автомобільних пунктів пропуску «Зосин–Устилуг», «Долгобичув–Угринів» та «Кросценко–Смільниця»», — йдеться у повідомленні.

Зазначені пункти пропуску відновлюють свою роботу з 01:00 год (за київським часом) 23 червня.

«Просимо врахувати вищезазначену інформацію під час планування закордонних подорожей, та перед поїздкою ознайомитися з правилами та обмеженнями, які діють на території суміжних держав. Зазначимо, що Уряд України прийняв рішення щодо відновлення роботи усіх пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС ще 20 травня 2020 року», — додають у прикордонників.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  2. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  3. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  4. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
  5. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  4. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  5. Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті