Заїжджі гастролери з Закарпаття крали у Львові колію (ФОТО)
Сьогодні вдень патрульних викликав свідок того як на вулиці Надійній невідомі особи завантажують рейси в два автомобілі ВАЗ, інформує прес-служба.
Події відбувалися біля одного із заводів. Інспектори оперативно відреагували на звернення і вже за хвилини були на місці.
Вони виявили чотирьох мешканців Закарпатської області, які завантажували в автомобіль складові конструкції колії.
Двоє громадян віком 23 роки і ще двоє відповідно – 37 та 44 роки. Особи зазначили, що вони думали, що це нічийні рейси. При чоловіках виявили металошукачі та знаряддя праці.
На місце події викликали слідчих Сихівського відділу поліції. Попередньо відомо, що колії є діючими і перебувають у власності чи то заводу, чи то залізниці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі