Збільшилася кількість постраждалих внаслідок ракетного удару по Чернігову

Що відомо про їх стан

Внаслідок російського ракетного удару по Чернігову 19 серпня кількість постраждалих зросла до 148 людей. Із них у лікарні залишається 41 людина. Про це 20 серпня повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус в ефірі телемарафону.

Під час удару загинуло семеро людей.

Як зазначив глава адміністрації, з постраждалих було прооперовано 15 людей.

Зараз триває розчищення завалів у центрі міста. На місці атаки працюють комунальники та правоохоронці. Вони обстежують прилеглі будинки та документують наслідки удару.

За словами голови ОВА, пошкодження в центрі Чернігова отримали понад 500 помешкань у 60 будинках, розташованих поруч із місцем вибуху.

Попередня кількість постраждалих була - 136 людей.

Вчора, опівдні 19 серпня рф завдала удару по центру Чернігова, ракета влучила в Драматичний театр.

Там якраз в той час відбувалася виставка дронів, а в центрі міста гуляло багато людей, дехто повертався із церкви із святковими кошиками. 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові другу добу викопують останки на совєтському військовому меморіалі «Пагорб Слави» (ФОТО)
  2. Львівська міська рада запропонувала перевізникам рішення щодо зміни тарифів
  3. Військовозобов’язані зі статусом “обмежено придатних” зможуть скористатися цифровим форматом проходження ВЛК - МОУ
  4. Над Львовом кружляв літак із позивним Welcome без реєстраційних даних: стало відомо, що це був за політ
  5. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У західних областях 12 добу тривають пошуки зниклої 13-річної Еріки Руснак: залучено операторів БпЛА і водолазів (ФОТО)
  2. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  3. У МОН повідомили про заплановані перевірки студентів аби виключити випадки формального навчання
  4. Чорна звістка надійшла з Донеччини про загибель молодого захисника з Львівщини
  5. Ужгород накрила тропічна злива: автівки пливуть, а пішоходи пересуваються по коліна у воді (ВІДЕО)