Збільшилася кількість жертв смертельної ДТП на Рівненщині (ФОТО)
Троє загиблих, вагітна жінка втратила дитину
![](/uploads/media/04/65/0465b0973caabdf787e8b018e432da77_w1280.jpg)
Внаслідок смертельної ДТП на Сарненщині троє загиблих, двоє у лікарні, серед яких вагітна - втратила дитину, повідомили у Нацполіції Рівненської області.
За результатами огляду місця події та проведених першочергових процесуальних дій слідчий слідчого управління та слідчо-оперативна група Сарненського РВП з’ясували, що 39-річна водійка автомобіля «Landmark» , жителька Київщини, допустила перекидання транспортного засобу, внаслідок чого сталося подальше загоряння позашляховика.
Пасажирів із авто викинуло на дорогу, а кермувальниця зуміла самотужки вибратися із салону.
Унаслідок ДТП 66-річна жінка із Вараша та 13-річна жителька Київської області загинули на місці події. Попри вжиті реанімаційні заходи життя ще одній 61-річній мешканці Вараша врятувати не вдалося — вона померла у лікарні.
До медзакладу із травмами різного ступеня також госпіталізували 22-річну жительку Вараського району та 21-річну мешканку Київської області. Остання була при надії та, на жаль, втратила дитину.
![](/uploads/media/1f/0b/1f0ba6ed84ac89dda13fcde9b96e4b5d_w1280.jpg)
Читайте також: у Рівненській області 31 липня сталася дорожньо-транспортна пригода з летальними наслідками.
За результатами огляду водійка, яка в автопригоді не постраждала, була твереза. У неї в рамках кримінального провадження також відібрані біологічні зразки. З її слів, ДТП сталося через вибоїну, в яку потрапило авто. Всі учасники автопригоди - родичі, прямували із Вараша на Київщину.
![](/uploads/media/58/41/5841e99dd5a0dcbd30fe538e32933fd3_w640.jpg)
Повітряна тривога: існує загроза ракетного удару
Перебувайте в укриттях!
![](/uploads/media/94/29/94294e1d93yz0994ea3cd65b67f49964_w1280.jpg)
В Україні знову оголошено масштабну повітряну тривогу
Втретє за день
![](/uploads/media/19/67/196727533f0c0262f76a890981d01aa2_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошена масштабна повітряна тривога
Перебувайте в укриттях!