Збір коштів на автомобіль для евакуації: у Львові проходить благодійний фестиваль підтримки наших Захисників (ФОТО, ВІДЕО)

Приходьте, проводьте гарно час, долучайтесь до збору

Фото: Ігор Зінкевич

У Львові 2 липня з 13:00 до 17:00 на площі Маланюка проходить благодійний фестиваль, присвячений збору коштів для наших військових. Про це повідомляє голова  «Варта 1» Ігор Зінкевич. 

Головною метою цього благодійного заходу є збір коштів на автомобіль NISSAN NAVARA D-40, який призначений для евакуації поранених захисників з нуля для 68-ма окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша.

Кожен бажаючий може долучитися до збору:

Реквізити банки

Підтримка цього фестивалю - це нагадування про важливість солідарності та підтримки тих, хто стоїть на сторожі миру та безпеки нашої країни.

Взяти участь у благодійному фестивалі можна просто зараз:

Організовані різноманітні майстер-класи, спеціально розроблені для дітей різного віку:

  • Майстер-клас з миловаріння, де дітки зможуть створити свої власні мила з натуральних інгредієнтів, а потім забрати їх з собою до дому
  • Майстер-клас по виготовленню фігурок з соломи для розвитку дитячої уяви та креативності
  • Майстер-клас зі створення барвистих бантиків та браслетиків. Діти матимуть доступ до різних матеріалів, які допоможуть їм виразити свою творчість та створити унікальні аксесуари
  • Майстер-клас з малюнків на глині для розвитку творчості та креативності

Ці дитячі майстер-класи будуть проводитися захоплюючими та досвідченими інструкторами, які надихатимуть та допомагатимуть кожному учаснику реалізувати свої ідеї. Малюки отримають задоволення від процесу творчості та зможуть забрати свої власні творіння як нагадування про їхню підтримку захисникам.

Крім того, на фестивалі буде благодійна ярмарка, фотозона, фудкорти, розіграш призів.

Приєднуйтеся, приводьте друзів!

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена