Збірна України по футболу вже без головного тренера

Під керівництвом Олександра Петракова збірна України провела 15 матчів

Фото прес-служби УАФ

Українська асоціація футболу припиняє співпрацю з головним тренером національної команди України Олександром Петраковим, повідомляє УАФ.

«Українська асоціація футболу припиняє співпрацю з головним тренером національної команди України Олександром Петраковим.

УАФ щиро вдячна Олександру Петракову та його тренерському штабу за високий професіоналізм та незабутні перемоги на посаді головного тренера національної команди. Водночас унікальні досягнення Олександра Васильовича разом з юнацькими збірними України зі світовим чемпіонством команди U-20 назавжди золотими літерами вписані в історію українського футболу», зазначається у повідомленні.  

У свою чергу, Олександр Петраков подякував УАФ за надану можливість очолити й працювати з національною командою:

«Для мене цей період життя назавжди залишиться теплим спогадом у серці. Хочу подякувати гравцям національної команди та тренерсько-адміністративному штабу за те, що упродовж півтора року ми були єдиним цілим, згуртованим і натхненним ідеєю захисту інтересів України на футбольному полі й поза ним. Ми прагнули досягти найбільшого й подарувати Україні радість перемог у найважчий період новітньої історії держави. Я залишаюся найпалкішим уболівальником збірної України!».

Під керівництвом Олександра Петракова збірна України провела 15 матчів (шість перемог, сім нічиїх, дві поразки, різниця забитих і пропущених м’ячів 23—13).

Як повідомлялося, ФІФА відхилила прохання Зеленського оголосити звернення під час фіналу ЧС.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий