Збірна України вперше перемогла команду з Іспанії
Вчора, 13 жовтня, збірна України з футболу зіграла матч проти команди з Іспанії і сенсаційно перемогла з рахунком 1:0. Про це пише «УНІАН».
Ця перша в історії перемога української команди над іспанцями відбулася в рамках 4-го туру групового етапу Ліги націй. Минулі п’ять матчів завершувалися програмшем, а ще один — внічию.
З перемогою українських футболістів привітав президент Володимир Зеленський, а головний тренер Андрій Шевченко зазначив, що результат поєдинку вирішила гра без м’яча, завдяки якій вдалося впоратися з індивідуально сильними іспанцями.
Після чотирьох турів Україна з 6 очками посідає у своїй групі третє місце, поступаючись Німеччині за додатковими показниками. Відрив від швейцарців становить 4 очки.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі